نامزدهای بخش مستمر جشنواره پژواک اعلام شد
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | کد خبر: ۴۰۱۲۱۰۰۷
اسامی ۶۳ نامزد دریافت جایزه در سه بخش مستندهای مستمر، برنامههای مستمر و مشاغل توسط کمیته داوران معرفی شد.
غلامرضا بحیرایی رییس کمیته داوران جشنواره پژواک با اعلام این خبر گفت: هیات داوران پس از برگزاری جلسات متعدد و با بررسی کامل برنامهها نامزدهای این سه بخش را معرفی کردند و انشالله در روز چهارم اردی بهشت همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره برندگان در این سه بخش معرفی میشوند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
گفتنی است از جمع این نامزدها چهار نفر در بخش برنامههای مستمر، شش نفر در بخش مستندهای مستمر و شش نفر در بخش مشاغل جایزه جشنواره را دریافت میکنند.
اسامی برنامههای نامزد دریافت جایزه در بخشهای مختلف به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است
بخش مستندهای مستمر
فهرست نامزدهای بخش مستندهای مستمر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو ورزش پهلوان ماندگار حسین معصومی
۲ رادیو معارف خط مقدم مجتبی محمدی
۳ رادیو صبا قهرمانان نمیمیرند انسیه شمس الهی
۴ رادیو تهران میدانم که اینجایی مینا نیکانیک
فهرست نامزدهای بخش مستندهای مستمر با موضوع حجاب و عفاف
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو ایران این یک تجربه است زهره سربازی
۲ رادیو معارف مثل مریم مهدی میرزایی
۳ رادیو ورزش من فرزند انقلابم معصومه کیانی
۴ رادیو اقتصاد وقتی دیگر باران نبارید لیلا روزبهانی
فهرست نامزدهای مستندهای مستمر با موضوع قهرمان ایرانی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو ورزش بانوان خاکی مانده فاطمه رفیعی طاقانکی
۲ رادیو معارف فرزند ایران فرانک سعیدی آریا
۳ رادیو تهران قهرمان ایرانی فاطمه ربانی مهموئی
۴ رادیو صبا ماجرا- زخمی به نام مرگ جهان پهلوان انسیه شمسالهی
فهرست نامزدهای بخش مستندهای مستمر با موضوع محیط زیست
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو صبا احیا هدیه درویش متولی
۲ رادیو ایران آوای زمین سیما پاتیمار
۳ رادیو اقتصاد نبضِ زمین سعید زارع محمدی
فهرست نامزدهای بخش مستندهای مستمر با موضوع هنر و ادبیات ایرانی -اسلامی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو اقتصاد سینما باشی فرزانه صادقیان
۲ رادیو قرآن مستند جوانههای نور فاطمه کاشانی وحید
۳ رادیو صبا موسیقی کبیر انسیه شمسالهی
فهرست نامزدهای بخش مستندهای مستمر با موضوع آزاد
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو ورزش آسیا در جام محسن شاهمرادی
۲ رادیو معارف سرزمین امام بارهها مهدی حجت پناه
۳ رادیو اقتصاد کلاه سایبری لیلا امید یگانه
۴ رادیو تهران مسیر انقلاب تا آزادی ساناز باقری
بخش برنامههای مستمر
فهرست نامزدهای بخش برنامههای مستمر صبحگاهی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو جوان جوان ایرانی سلام مجتبی حسنی
۲ رادیو ایران سلام صبح به خیر حسین معصومی
۳ رادیو تهران شهر آفتاب امیرحسین ثقفی
۴ رادیو صبا صبح صبا امیر اکبری
۵ رادیو معارف مهربان باشیم ۰۲ امیرعباس خاقانی
فهرست نامزدهای بخش برنامههای مستمر ترکیبی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو تهران تهران من مینا نیکانیک
۲ رادیو جوان جوونی مجاز عباس پیری
۳ رادیو جوان ساختمان پزشکان مجتبی حسنی
۴ رادیو فرهنگ سرزمین من محمدرضا حاج حیدری
۵ رادیو صبا عصر صبا محمدحسین خسروجردی
فهرست نامزدهای بخش برنامههای مستمر مسابقه
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو جوان چوبخط منصوره توحیدلو
۲ رادیو سلامت زیست رو فاطمه شهبازی
۳ رادیو صبا دوراهی غلامرضا عزتی
۴ رادیو صبا همپای صبا نوید جولایی
فهرست نامزدهای بخش برنامههای مستمر تولید محتوایی مردمی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو قرآن باشگاه نور محمد حسن رحمانی
۲ رادیو فرهنگ بیا حرف بزنیم مریم یوسفی پور
۳ رادیو صبا شما و صبا الهه سلحشور
۴ رادیو ورزش نیمکت رقیه آقازاده
بخش مشاغل
فهرست نامزدهای گویندگی مرد
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو ایران باغ هنر شهاب شهرزاد
۲ رادیو جوان جوان ایرانی سلام مهدی مفیدی
۳ رادیو جوان جوان ایرانی سلام پیمان طالبی
۴ رادیو صبا شما و صبا مهبد قناعت پیشه
۵ رادیو صبا صبح صبا مهبد قناعت پیشه
فهرست نامزدهای گویندگی زن
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو جوان بازی باز صدیقه مرادی
۲ رادیو تهران تهران من الهام شوقی
۳ رادیو جوان جوونی مجاز آرزو جعفرپور
۴ رادیو صبا عصر صبا لاله جلال آبادی
فهرست نامزدهای گزارشگری
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو تهران تهران من مهدی اسماعیلی
۲ رادیو اقتصاد روزیِ نو گروه ۱ هادی -زهرا اسدی- متقیان
۳ رادیو جوان ساختمان پزشکان مهدیه پهلوانی
۴ رادیو ایران سلام صبح به خیر گیتی محمدی
فهرست نامزدهای بازیگری
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو تهران تهران من مهدی مجنونی
۲ رادیو جوان چوبخط امیر عضد
۳ رادیو صبا صبح صبا مریم خادمپور
۴ رادیو ورزش عصرانه مریم باقری
فهرست نامزدهای نویسندگی
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو صبا دوراهی نیلوفر قاسمی پور
۲ رادیو سلامت زیست رو فاطمه شهبازی
۳ رادیو فرهنگ سرزمین من محمدرضا حاج حیدری
۴ رادیو سلامت هرم طلایی زهرا گلرخی
فهرست نامزدهای صدابرداری
ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی
۱ رادیو قرآن بوستان تلاوت محمد خاتونی
۲ رادیو فرهنگ بیا حرف بزنیم شیما اهدایی وند
۳ رادیو ایران یک دو صدا مجید آینه
باشگاه خبرنگاران جوان فرهنگی هنری رادیو تلویزیونمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: جشنواره پژواک مستند رادیویی معاونت صدای رسانه ملی رادیو تهران تهران من ۲ رادیو معارف رادیو اقتصاد ۳ رادیو جوان رادیو ایران رادیو فرهنگ ۳ رادیو صبا ۴ رادیو صبا رادیو ورزش
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۱۲۱۰۰۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در دیواندره
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان،این برنامه ورزشی به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی و نهادینه کردن ورزش همگانی انجام شده است.
در پایان این همایش به قید قرعه جوایزی ارزنده به شرکت کنندگان اهدا شد.